Wizje zmian w amerykańskiej służbie zdrowia – zawodnicy i możliwości

Pod rządami nadchodzącej administracji prezydenckiej przywódcy Demokratów amerykańskich są zdeterminowani, aby osiągnąć długo nieuchwytny cel: zapewnienie przystępnej i dostępnej opieki zdrowotnej dla każdego Amerykanina , jak to ujął niedawno prezydent-elekt Barack Obama. Rozpoznając błędy, które skazały reformatorski wysiłek prezydenta Billa Clintona 16 lat temu, nowa administracja ściśle współpracuje z Kongresem nad przygotowaniem ustawy, która przyciągnie wystarczające wsparcie, aby zapewnić uchwalenie ustawy. Chociaż niektórzy krytycy twierdzą, że nie możemy sobie pozwolić na koszty rozszerzonego zasięgu i inne reformy gospodarki w recesji i stale rosnący deficyt federalny, Obama twierdzi, że są to kwestie kieszonkowe, integralną częścią działań naprawczych. Podczas grudniowej konferencji prasowej, kiedy przedstawił Toma Daschle a jako swojego wyboru sekretarzowi ds. Zdrowia i usług dla ludzi, Obama powiedział, że ważna inicjatywa dotycząca opieki zdrowotnej musi być ściśle powiązana z naszym ogólnym planem naprawy gospodarczej. To nie jest coś, co możemy odłożyć, ponieważ jesteśmy w niebezpieczeństwie. To jest część sytuacji kryzysowej.
Propozycja nowej administracji dotycząca reformy systemu opieki zdrowotnej nie będzie częścią dużego pakietu stymulacyjnego, który legislatorzy demokratyczni zamierzają wprowadzić na początku stycznia. Choć wniosek jest w toku, jego główne założenia są dobrze znane i, pod pewnymi ważnymi względami, przypomina plan uchwalony w Massachusetts – który w ciągu 2 lat zmniejszył stan nieubezpieczonego państwa do 2,4% jego populacji (najniższy w kraj), według raportu Urban Institute z 2008 roku.
Propozycja Obamy umożliwiłaby zatrzymanie go osobom z ubezpieczeniem zdrowotnym sponsorowanym przez pracodawcę, gdyby wymagał tego od dużych pracodawców, aby zaoferować swoim pracownikom znaczący zasięg lub aby przekazać pewien procent swojej wypłaty na wsparcie nowego publicznego planu. Wniosek doprowadziłby również do utworzenia giełdy ubezpieczeniowej, w ramach której osoby bez pokrycia pracodawcy mogły wybrać ofertę prywatną lub plan publiczny po stawkach zbliżonych do stawek oferowanych przez dużych pracodawców. Obama zobowiązał się do obniżenia kosztów poprzez podjęcie antykonkurencyjnych działań w firmach farmaceutycznych i farmaceutycznych , aby wesprzeć zapobieganie chorobom i wysiłki na rzecz promocji zdrowia oraz zainwestować 50 miliardów dolarów w ciągu następnych 5 lat, aby przyspieszyć przyjęcie technologii informacyjnej na temat zdrowia.
Wiele elementów związanych ze zdrowiem jest uznawanych za elementy pakietu wczesnego bodźca, w dużej mierze po to, aby zapobiec utracie pracy przez osoby, które straciły pracę, i aby rozpocząć inwestowanie w infrastrukturę w celu uzyskania bardziej wydajnego systemu dostarczania. Pozycje te obejmują zwiększone wsparcie federalne dla stanów w celu utrzymania lub rozszerzenia ich rejestracji w ramach programu Medicaid, ponownej autoryzacji i zwiększenia funduszy na państwowy program ubezpieczeń zdrowotnych dla dzieci, dotacje dla państw w celu przyspieszenia przyjęcia technologii informacji o zdrowiu oraz rozszerzenia ustawy o zbiorczym skonsolidowanym zbiorowym systemie uzgodnień ( COBRA) w celu umożliwienia niektórym zwalnianym pracownikom prawa do tymczasowego kontynuowania ochrony ubezpieczeniowej według stawek grupowych.
Demokratyczna fortuna poprawiła się dramatycznie w listopadzie, kiedy Obama przeszedł do historycznego zwycięstwa nad republikańskim senatorem Johnem McCainem. Dzięki niepopularności prezydenta George a W.
[więcej w: stomatolog Warszawa, namiot magazynowy, program stomatologiczny ]

Powiązane tematy z artykułem: namiot magazynowy program stomatologiczny stomatolog Warszawa